Заходи, що заплановано
Тренінг «Одного разу в класі»
Заняття направлено на постановку проблеми шкільної цькування, її проявів і «драматургії».
Інтерактивний діалог з дітьми йде про те, хто дійові особи і яка їхня роль в історії цькування, на типових сценаріях.
Тренінг «Я розумію тебе»
Заняття направлено на сприяння розвитку у підлітків емпатії по відношенню до людей, які опинилися в становищі жертви цькування.
Усвідомлення власних почуттів і емоцій у схожих ситуаціях може принести більше користі для недопущення агресії, ніж сотні нотацій і повчань.
Тренінг «А що я можу?»
Заняття направлено на сприяння розвитку у підлітків активної позиції по відношенню до того, що відбувається в класі. Про роль дій, навіть «маленьких кроків», кожного в створенні середовища, що перешкоджає появі та поширенню булінгу.
Сприяє розширенню уявлень про способи підтримки тих, хто знаходиться в ролі жертви.
Тренінг «У світі ресурсів»
Заняття «У світі ресурсів» спрямована на формуваннюя у підлітків ставлення до цькування, як проблеми, яку можна і потрібно вирішувати, на спільний пошук ресурсів підтримки як для свідків цькування, так і для тих, хто опинився в ролі її об'єкта
Тренінг «Навички впевненого поведінки»
Заняття направлено на сприяння формуванню навичок впевненої поведінки у відповідь на агресію в ситуаціях щодо булінгу.
Почувати себе впевнено корисно не тільки в класі, в сучасному світі це дійсно необхідно. Конструктивна поведінка кожного впливає на загальну атмосферу в колективі.
Тренінг «Бути схожим або унікальним?»
Заняття направлено на зміцнення поваги до індивідуальності і різноманіття в класі.
Як багато в нас схожого, але кожен з нас унікальний. Активності тренінгу за допомогою інтерактивних технологій показують важливість індивідуальних відмінностей і їх позитивного сприйняття
Тренінг «Енциклопедія незалежності»
Чи легко стати залежним? Інтерактивна дискусія про причини, форми і наслідки вживання ПАР. Питання залежності, кейси з реальними прикладами з життя, аналіз і власна оцінка ситуацій - все це досвід для підлітків.
Тренінг «Ми - команда»
Довіряти собі і тим, хто поруч - це важливий процес. Тренінг формує в учасників довіру до групи, віру в свої можливості і їх застосування в командній роботі.
Програма спрямована на розкриття загального потенціалу групи, а також особистого ресурсу кожного учасника команди.